Půdní vestavby

Půdní vestavba učiní Váš dům větším. Jedná se sice o poměrně složitou přestavbu, která vyžaduje mnoho zkušeností, ale my jsme na vše připraveni. Máme nastudovány všechny potřebné normy a veškerá pravidla, jimiž se má půdní vestavba řídit. Nezapomínáme, že je třeba myslit na co nejmenší zatížení starého krovu, a proto používáme sádrokarton. Vlastníte-li podkroví v Praze nebo jejím okolí, může se díky nám stát útulným obydlím podle soudobých trendů.

Rekonstrukce podkroví – Praha i její okolí

Půdní vestavbou nově získané prostory se vyznačují dostatkem světla a exkluzivním výhledem, což jsou další výhody krom faktu, že na každý pád získáte úplně nové obytné prostory. Rádi Vám posloužíme svými zkušenostmi s rozmístěním oken a příček. Díky použití sádrokartonových stropů a stěn ulehčíme nosné konstrukci střechy a výsledek bude dokonalý. Obraťte se na nás a domluvíme přesné podrobnosti našeho možného působení.

Bezpečnost a technické normy

Snadno spočítáme, zda lze Váš návrh provést, co bude nutno udělat se střechou a podlahou, jak povedeme do nových prostor sítě atp. Jsme znalí všech přísných stavebních norem, jež se vztahují k půdním vestavbám. Víme, jak bezpečně provést půdní vestavbu, aby vše dobře fungovalo. Zcela se také přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.

Další práce

Mimo rekonstrukce podkrovních prostor nabízíme i další služby:

Kontakt a reference

Obraťte se na nás bez váhání a domluvíme všechno potřebné ohledně Vašeho projektu. Najdeme to nejvhodnější řešení, které Vaše finance umožňují. Bude nám velkou ctí s Vámi spolupracovat k Vaší maximální spokojenosti. Reference dodáme na požádání.Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":