Rekonstrukce bytového jádra

Rozhodnete-li se pro rekonstrukci bytového jádra, učiníte správně. Původní umakartová jádra jsou v dnešní době dávno po energetické, praktické, ba i zdravotní stránce nevhodná. Rekonstrukce bytového jádra změní Váš starý byt v nový, příjemně obyvatelný a mimo jiné také přesně podle Vašich představ. Dovedeme Vám dobře poradit také s výběrem materiálů. Vlastníte-li byt s umakartovým jádrem v Praze nebo okolí, obraťte se na nás..

Co rekonstrukce bytového jádra přinese

 • Ekologičnost a hygieničnost. Celkové zdravotní klima v bytě se po rekonstrukci změní a vy budete obývat skutečně svěží byt.
 • Efektivnější rozvržení prostoru. S rekonstrukcí získáte mnohem více prostoru, než Vám nabízí starý unifikovaný byt.
 • Zvýšení tržní hodnoty bytu. Rekonstrukce bytového jádra se vyplatí také coby investice, jež přímo pozvedne tržní hodnotu Vašeho majetku.
 • Stylový design. Nový byt bude zcela ve Vašem soukromém stylu. Budete to pouze Vy, kdo stvoří duši nového prostoru.
 • Více možností. Rekonstrukce Vám může pomoci přizpůsobit byt potřebám seniorů nebo lidí s nějakými zdravotními handicapy apod.

Rekonstrukce bytových jader v Praze i okolí

Celkové rekonstrukce bytových jader nejsou to jediné, co nabízíme. Umíme i samotné rekonstrukce koupelen nebo také rekonstrukce celých bytů, rodinných domů i kancelářských budov. Vždy se dokonale přizpůsobíme všem Vašim estetickým, finančním i jiným požadavkům. Každé vložené peníze lze zhodnotit efektivně i neefektivně, ale s námi máte jistotu, že investice bude správná. Dodržujeme také všechny termíny a po rekonstrukci po nás zůstane pouze nový a uklizený prostor.

Jak rekonstrukce bytového jádra probíhá

 • Změření a kalkulace. Vaše bytové jádro změříme, domluvíme se společně na ceně a Vašich představách o výsledné podobě bytu.
 • Vybourání starého jádra a odvoz odpadu. Odstraníme staré bytové jádro, vyčistíme celý prostor a všechen odpad odvezeme.
 • Stavba nových stěn. Vybudujeme nové příčky, případně vytvoříme ze sádrokartonu nové podhledy s vestaveným osvětlením.
 • Vodoinstalace. Provedeme kompletní rekonstrukci vodoinstalace, rozvodů vody i kanalizace.
 • Sanitární technika. Přivezeme a osadíme sanitární techniku, vanu, umyvadla, záchodovou mísu apod.
 • Obklady a dlažba. Položíme novou dlažbu a obklady podle Vašich přání a požadavků.
 • Vymalování a celkový úklid.Rekonstrukce bytového jádra bývá zakončena vymalováním stěn a perfektním úklidem celého bytu.

Reference

Máme za sebou značný počet úspěšných přestaveb a reference Vám s radostí zašleme na požádání. Doufáme, že dobré zboží se samo chválí a že reakce našich spokojených zákazníků hovoří za vše. Proto přistupujeme ke všem rekonstrukcím nadmíru zodpovědně.

Další práce

S rekonstrukcemi bytových jader souvisí i další naše služby:

Kontakt

Obraťte se na nás a domluvíme veškeré podrobnosti ohledně Vaší přestavby. Vymyslíme to nejlepší řešení vzhledem k Vašim finančním možnostem, poradíme Vám se vším, s čím si nebudete vědět rady. Bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat.Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":