Rekonstrukce koupelen – Praha a okolí

Nabízíme přestavby koupelen v bytech panelových i rodinných domů. Vaše koupelna se nově může stát místem klidu a pohody. Jediné, co je potřeba, je to, aby bylo moudře vyřešeno její rozvržení a aby byla vybavena moderním vybavením. Zvažujete-li rekonstrukci koupelny v Praze nebo okolí, obraťte se na nás my Vám poradíme, jak zrealizovat Vaše představy v rámci Vašich finančních možností.

Navrhneme Vám moderní spojení koupelny a WC, poradíme, jak v koupelně rozmístit jednotlivé vybavení. Také Vás nenecháme na holičkách při výběru nového vybavení, vany, umyvadla nebo záchodové mísy. Dovedeme vše přizpůsobit Vašim finančním očekáváním a využít každou korunu efektivně. Naši řemeslníci jsou zkušení a schopní lidé, kteří si se vším dovedou poradit. Obraťte se na nás!

Jak taková rekonstrukce koupelny probíhá

 

Reference

Máme za sebou značný počet úspěšných přestaveb a reference Vám s radostí zašleme na požádání. Doufáme, že dobré zboží se samo chválí a že reakce našich spokojených zákazníků hovoří za vše. Proto přistupujeme ke všem rekonstrukcím nadmíru zodpovědně.

Další práce

S rekonstrukcemi koupelen souvisí i další naše služby:

Kontakt

Obraťte se na nás a domluvíme veškeré podrobnosti ohledně Vaší přestavby. Vymyslíme to nejlepší řešení vzhledem k Vašim finančním možnostem, poradíme Vám se vším, s čím si nebudete vědět rady. Bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat.