Sádrokartonové práce

Sádrokarton je používán při rekonstrukci bytu či půdní vestavbě. Pro svou malou hmotnost je ideálním materiálem ke stavbě nenosných příček. Umožní Vám učinit z půdního prostoru nové obytné pokoje v moderním duchu nebo snížit stropy a zabudovat do nich osvětlení. Rádi Vám poradíme, jaký typ sádrokartonu zvolit pro Váš konkrétní projekt. Poradíme Vám s novým řešením prostoru i s jakou protihlukovou izolací sádrokarton kombinovat. Máte-li zájem o jakékoli sádrokartonové práce v Praze a okolí, Obraťte se na nás!

Sádrokartonové stěny, stropy, podhledy

Díky svým níže uvedeným vlastnostem se sádrokarton používá především na dělicí příčky, jež z velkého prostoru vytvoří několik menších nebo dají kupříkladu na chodbě vzniknout šatně.

Dalším využitím jsou také podhledy, do nichž je možno v moderním stylu nainstalovat osvětlení a které mohou zakrýt popraskaný starý strop. Díky podhledům lze také snadno provést izolaci stropu a zvýšit tak jeho tepelnou i zvukovou odolnost.

Sádrokartonové stropy se hojně využívají při půdních vestavbách a rekonstrukcích podkroví.

Vlastnosti sádrokartonu

Sádrokarton má tyto hlavní vlastnosti:

Další práce

Vedle sádrokartonových prací nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.