Topenářské práce

Součástí každé rekonstrukce jsou i různé topenářské práce. Nabízíme rekonstrukce topných soustav, instalaci podlahového vytápění nebo výměnu starých radiátorů a podobně. Modernizací vytápění můžete výrazně snížit náklady na vytápění a v kombinaci se zateplením stěn, jež je rovněž součástí našich prací, můžete učinit Váš dům ekologičtějším. Všechny práce nabízíme v Praze i jejím okolí. Obraťte se na nás a rádi Vám pomůžeme vymyslet ideální řešení vzhledem k Vašim finančním očekáváním.

Topenářské práce v Praze i jejím okolí

Naši zaměstnanci jsou schopní a zkušení řemeslníci, kteří si vědí rady a dovedou vždy dodržet smluvené termíny. Každá zakázka je pro nás důležitá, neboť si dlouhodobě budujeme jméno právě na základě referencí spokojených zákazníků. Mezi nejběžnější topenářské práce patří:

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a v krátkém čase práce zrealizujeme. Provedeme dopravu všech materiálů a odvezeme staré radiátory. Všechny práce zakončíme důkladným kompletním úklidem. Obraťte se na nás!

Další práce

Kromě topenářských prací nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.