Výměna podlahových krytin

Pokud se chystáte k výměně podlahové krytiny v Praze nebo okolí, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme ohledně výběru typu a značky nové podlahy, odstraníme starou podlahovou krytinu a nainstalujeme novou. Ať už se jedná o plovoucí podlahy (laminátové, dřevěné, korkové), PVC linolea nebo dlažbu, naši zkušení řemeslníci si poradí se vším. Ideální dobou pro výměnu podlahy je celková rekonstrukce bytu, aby byla všechna práce vykonána najednou.

Instalace plovoucí podlahy v Praze

Nainstalujeme Vám všechny typy plovoucích podlah a poradíme, který druh by mohl být pro Vás nejlepší. Pokládáme následující plovoucí podlahy:

 

Ostatní podlahové krytiny

Položíme Vám i jiné typy podlahových krytin. Nabízíme pokládku dřevěných parket, PVC linolea, koberců nebo dlažby. S radostí Vám doporučíme materiál podle Vašich dispozic a požadavků. Provedeme nejen samotnou montáž, ale také transport starých i nových podlah.

Další práce

Kromě výměny podlahových krytin nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.