Zateplování budov

Během rekonstrukce bytu nebo rodinného domu může také dojít na vnější zateplení stěn. Kvalitní tepelná izolace Vám totiž ušetří mnoho peněz na energiích a přispěje k ekologičnosti Vašeho bydlení. Nabízíme zateplení stěn panelových i cihlových domů. Pomůžeme Vám také získat dotaci na tepelnou izolaci domu. Zateplovací práce provádíme v Praze i jejím okolí. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechny další detaily.

Zateplování domů v Praze a jejím okolí

Vnější tepelná izolace zdí zlepší tepelně i hlukově izolační vlastnosti celého objektu. Více než třetina tepelné energie uniká právě skrze stěny, jejichž izolováním se dům stane ekologičtějším i ekonomicky šetrnějším. Naši zaměstnanci jsou zkušení řemeslníci a zateplí Vaši budovu polystyrenem nebo minerální izolací. Přesný výběr prací i materiálů přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.

Proč stěny izolovat? Jaké jsou výhody zateplování budov

Další práce

Kromě zateplování budov nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.